Pořádání akcí

Chcete pro své zákazníky nebo zaměstnance uspořádat akci, na kterou budou dlouho vzpomínat? Zajistíme vám kompletní servis v oblasti různých setkání, společenských a kulturních akcí, sportovních klání či teambuildingových akcí - od přípravy až po realizaci.

Vypracujeme námět a scénář, vybereme cílové skupiny, navrhneme a rozešleme pozvánky, oslovíme vhodná média, technicky zabezpečíme celou akci a následně ji i vyhodnotíme. Nabízíme také možnost zapůjčení produkční techniky na firemní, sportovní či společenské akce.

  • Sportovní akce
  • Konference a semináře
  • Společenské akce
  • Teambuilding a školení
  • Půjčovna produkční techniky
  • Vlastní akce

Maxikoloběžka

Pro vaše akce nabízíme jedinečnou specialitu – maxikoloběžku pro 6 osob. Jízda na maxikoloběžce může být osvěžující novinkou na vašich akcích. Zahrnuje v sobě adrenalin, legraci i nový způsob aktivního pohybu. Někteří fyzioterapeuti doporučují jízdu na koloběžce jako vynikající způsob rehabilitace bederních zádových partií. Koloběžka pro 6 osob je s úspěchem využívána pro stmelení malých kolektivů nebo jako atrakce pro děti, které se mohou svézt se zkušenou posádkou.

maxikoloběžka

 

Podmínky pronájmu

Účast maxikoloběžky na akci (vč. základní posádky 3-4 osoby)5.000 Kč
Doprava na akci
10 Kč/km

Doprava na akci v Brně zdarma. Delší transport vyžaduje demontáž a přepravu speciálním přívěsem. Cena za účast na akci se může po domluvě lišit dle charakteru a délky akce.

Technické parametry

Maxikoloběžka s názvem „Motus Tremendus II (Strašlivý pohyb II) je jednou z největších koloběžek u nás. Je určena pro šest osob a rozpohybovat ji musí minimálně čtyři lidé. Má nosný ocelový žebřinový rám, duralová řidítka, prostor pro nohy, vzadu nosič na bagáž a stožár s reproduktorem. Palubní deska obsahuje tachometr, voltmetr, počítač (cyklocomputer) a ovládací prvky zvukové aparatury. Řidič má k dispozici interkom, čili mikrofon a reproduktor vzadu na stěžni. Interkom plní důležitou funkci synchronizace. Vzhledem k tomu, že sudí členové se odráží levou a liší členové pravou nohou, řidič přes interkom dává povel k vystřídání nohou, popř. udává rychlost odrážení. Kromě toho lze do zvukového okruhu vřadit hudební přehrávač. Maxikoloběžka je dále vybavena standardním osvětlením pro silniční jednostopá vozidla, měří 6,1 metru včetně nosiče, má hydraulické brzdy, samostatný přední okruh -1 kotouč s plovoucí částí a zadní okruh - 2 odvětrávané kotouče. Nejvyšší rychlost, kterou tato koloběžka dosáhla, je 85 km/h. Za den lze na maxikoloběžce absolvovat trasu až 60 km. Je vhodná pro asfaltový povrch, zvládne i kopcovitý terén, pokud máte sílu na tlačení do kopce. Údržba je spojena s dobíjením baterie a huštěním kol.